Načítavam...
SlovenskyEnglish

GOLEM Tatranská Štrba

PIKK Trenčianske Teplice

Akcie

Sociálne siete

FacebookCertifikát Hotel.czCertifikát booking.com

Vitajte

Vitajte na rodinnej web stránke, ktoré sú Vám k dispozícii na príjemné strávenie vášho pobytu počas celého roka.

Apartmány sú v novo postavených zariadeniach a zodpovedajú súčasným moderným požiadavkám na ubytovanie. Prístupy do apartmánov sú bezbariérové. Každý apartmán je štandardne vybavený sociálnym zariadením a kuchynskou linkou.

Apartmány sa nachádzajú v turisticky atraktívnych lokalitách:

- apartmán Golem (úžitková plocha 32 m²) v Tatranskej Štrbe, 8 km pod Štrbským Plesom, 6 minút pešej chôdze od nástupnej stanice zubačky na Štrbské Pleso, ako i od železničnej a autobusovej stanice. Golem sa nachádza priamo na okraji niekoľko hektárového lesa (nepoškodeného počas kalamity vo Vysokých Tatrách v roku 2004), ktorým prechádza zurčiaci potok. Vyznačuje sa ideálnym miestom pre oddych vďaka tichému prostrediu a príjemné ozónu pochádzajúceho z okolitého rozsiahleho lesa. Iba 16 km od apartmánu sa nachádza známy Aquapark v Poprade.

 - apartmán PIKK  (úžitková plocha 56 m²) v historickej časti Trenčianskych Teplíc, 150 metrov od pešej zóny. Trenčianske Teplice patria medzi najvyhľadávanejšie termálne kúpele na Slovensku. Liečebná starostlivosť v kúpeľoch Trenčianske Teplice má dlhoročnú tradíciu (prvá písomná zmienka o kúpeľoch je z roku 1247). Je to vďaka vynikajúcej prírodnej sírnej termálnej vode a romantickej polohe kúpeľov. Kúpeľ Hammam je všeobecne známy i pre hostí z celého sveta. Kúpele sa špecializujú na liečbu a prevenciu ochorení pohybového ústrojenstva, stavov po operáciách a úrazoch, chronických reumatických ochorení u niektorých civilizačných chorôb, chorôb z povolania, ako i ochorení z oblasti internej medicíny, gynekologických a kožných ochorení vrátanie psoriázy. Počas celého roka sa tu organizujú rôzne kultúrne, športové a spoločenské podujatia. Najznámejším podujatím je každoročný Art film festival. Od roku 2012 je na námestí pri hoteli Krym otvorený nový Grand bazén, ktorý je otvorený od pondelka do nedele od 10:00 do 20:00 hod. 

 

Francúzština.comrecruiteri.skHeadhunter